Skip Navigation LinksEvents Today Login
Sport: Facility:
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
EventLocationDateDayStartEndOfficials
22520034:U12B:CHC Fuerst AT MHA Quay Marg / Margolin Hebrew Academy Gym 1/17/2022Mon5:30 PM6:30 PM
22450020:U14B:MHA Henry AT OLPH-Jordan Marg / Margolin Hebrew Academy Gym 1/17/2022Mon6:30 PM7:30 PM
22460007:U14G:MHA Lockett AT Believe Badgers Marg / Margolin Hebrew Academy Gym 1/18/2022Tue5:30 PM6:30 PM
22300020:U8B1E:MJCC Lil Dribblers AT SDS Sneed Memphis Jewish Community Center / MJCC #1 1/18/2022Tue5:30 PM6:30 PM
22370009:U10B1:GUMC Underwood AT MJCC Bernatsky Memphis Jewish Community Center / MJCC #2 1/18/2022Tue5:30 PM6:30 PM
22370008:U10B1:BCS 4B Sutton AT MJCC Wellford/Barton Memphis Jewish Community Center / MJCC #1 1/18/2022Tue6:30 PM7:30 PM
22370010:U10B1:MJCC Lewis AT HOPE Navy Memphis Jewish Community Center / MJCC #2 1/18/2022Tue6:30 PM7:30 PM
22300004:U8B1E:Woodland Warriors Ware AT OLPH-Childs OLPH / OLPH Gym 1/18/2022Tue6:30 PM7:30 PM
22520039:U12B:MJCC Blue AT HOPE Navy Memphis Jewish Community Center / MJCC #1 1/18/2022Tue7:30 PM8:30 PM
22400015:U10G1:MJCC Girl Power AT 2PC Randolph Memphis Jewish Community Center / MJCC #2 1/18/2022Tue7:30 PM8:30 PM
22540039:OLPH-Rodriguez vs HOPE McCormick OLPH / OLPH Gym 1/18/2022Tue7:30 PM8:30 PM
22400029:U10G1:2PC Randolph AT CUMC Hillis Second Presbyterian Church / 2PC East Court 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22290029:U8B2W:2PC Shea AT 2PC Joyce Second Presbyterian Church / 2PC South Court 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22450047:U14B:CTCA Spartans AT HLCC Saints Second Presbyterian Church / 2PC West Court 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22410043:U10G2:Harding Cloer AT BCS 3/4G Curry Bria / Briarcrest Middle School #1 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22410045:U10G2:Leawood East Oglesby AT CUMC Crawford Christ Methodist / Christ Methodist # 1 (Beaty) 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22270042:U8B1W:2PC Robbins AT CUMC Gabb Christ Methodist / Christ Methodist # 2 (Rogers) 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22290026:U8B2W:2PC Woodruff AT CTK-Knox Christ The King / Christ The King 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22310028:U8B2E:GUMC Sobczak AT LausanneBlue - Howard Germantown UMC / Germantown UMC 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22310026:U8B2E:OLPH-Wade AT HOPE Black Hope Presbyterian Church / Hope Court # 1 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22360035:U10B1:2PC Jones AT IPC Thompson Independent Presbyterian Church / IPC Court # 1 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22310027:U8B2E:Bodine U8 Boys AT LausanneWhite - Neel OLPH / OLPH Gym 1/22/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22270045:U8B1W:GSL Federico AT CUMC Smith Grace St Luke's / Grace St Luke's Gym 1/22/2022Sat9:30 AM10:30 AM
22410041:U10G2:LausanneGold - Choate AT CHC Lawhead Holy Communion / Holy Communion Court 2 1/22/2022Sat9:30 AM10:30 AM
22290028:U8B2W:IPC Clayton AT CHC Kirkland Independent Presbyterian Church / IPC Court # 2 1/22/2022Sat9:30 AM10:30 AM
22270046:U8B1W:GSL Gardner AT 2PC Moore Second Presbyterian Church / 2PC East Court 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22360034:U10B1:GSL Williams 2 AT 2PC Roberson Second Presbyterian Church / 2PC South Court 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22450046:U14B:2PC Thomas AT Advent Finley Second Presbyterian Church / 2PC West Court 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22450043:U14B:PVS Arafat AT Grace Evan Ellis Bartlett United Methodist / Bartlett UMC 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22380030:U10B2:LausanneGold - Stalnaker AT BCS 3B Ferguson Bria / Briarcrest Middle School #1 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22410044:U10G2:OLPH-Niederer AT CUMC Williams Christ Methodist / Christ Methodist # 1 (Beaty) 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22330032:U8GD2:2PC Wynne AT CUMC Elliott Christ Methodist / Christ Methodist # 2 (Rogers) 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22330035:U8GD2:CTK-Brasher AT LausanneBlue - Zaki Christ The King / Christ The King 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22380027:U10B2:HOPE Black AT GUMC Boggan Germantown UMC / Germantown UMC 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22300026:U8B1E:Harding Powers AT GUMC Underwood Harding Academy / Harding Academy Sisson Gym 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22380026:U10B2:OLPH-Bird AT HOPE Columbia Hope Presbyterian Church / Hope Court # 1 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22410046:U10G2:2PC Clanton AT IPC Pinkston Independent Presbyterian Church / IPC Court # 1 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22370029:U10B1:OLPH-Kremser 2 AT HOPE Gold OLPH / OLPH Gym 1/22/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22320021:U8GD1:2PC Ensor AT GSL McAdams Grace St Luke's / Grace St Luke's Gym 1/22/2022Sat10:30 AM11:30 AM
22520051:U12B:CHC Fuerst AT Bodine U12 Boys Holy Communion / Holy Communion Court 2 1/22/2022Sat10:30 AM11:30 AM
22390026:U10B2:IPC Grosshans/Cassat AT Idlewild Winkler Idlewild / Idlewild Gym 1/22/2022Sat10:30 AM11:30 AM
22310030:U8B2E:HOPE Navy AT Advent Howard Independent Presbyterian Church / IPC Court # 2 1/22/2022Sat10:30 AM11:30 AM
22330034:U8GD2:2PC Moore AT MHEA-Smith Second Presbyterian Church / 2PC East Court 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22390029:U10B2:2PC Denton AT 2PC Carlisle Second Presbyterian Church / 2PC South Court 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22490012:U18G:Harding FCA AT 2PC Forrest Second Presbyterian Church / 2PC West Court 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22450049:U14B:HOPE Black AT Grace Evan Norman Bartlett United Methodist / Bartlett UMC 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22410048:U10G2:HOPE Booker AT BCS 3/4G Erklouts Bria / Briarcrest Middle School #1 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22410042:U10G2:Harding Butler AT CUMC Copeland Christ Methodist / Christ Methodist # 1 (Beaty) 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22270048:U8B1W:2PC Mitchell AT CUMC Mayer Christ Methodist / Christ Methodist # 2 (Rogers) 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22390030:U10B2:CTK-Rogalski AT Woodland Warriors Chatham Christ The King / Christ The King 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22330033:U8GD2:Harding Redd AT GUMC Gwatney Germantown UMC / Germantown UMC 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22390028:U10B2:Woodland Warriors Whitaker AT Harding Miller Harding Academy / Harding Academy Sisson Gym 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22390027:U10B2:Idlewild Ashby AT CHC Reynolds Holy Communion / Holy Communion Court 1 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22300029:U8B1E:HOPE Gold AT IPC Vescovo Hope Presbyterian Church / Hope Court # 1 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22520053:U12B:2PC Wright AT IPC Brigham Independent Presbyterian Church / IPC Court # 1 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22320024:U8GD1:OLPH-Kremser 1 AT 2PC Frazee OLPH / OLPH Gym 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22300027:U8B1E:OLPH-Childs AT SDS Daush St D / St Dominics Davis Gym Court # 1 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22320022:U8GD1:2PC Moody AT SAA Scully St D / St Dominics Davis Gym Court # 2 1/22/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22400026:U10G1:GSL Vergos AT CHC Chapman Grace St Luke's / Grace St Luke's Gym 1/22/2022Sat11:30 AM12:30 PM
22460011:U14G:CHC Mesler AT Believe Badgers Holy Communion / Holy Communion Court 2 1/22/2022Sat11:30 AM12:30 PM
22290027:U8B2W:Idlewild Willard AT CHC Coplin Idlewild / Idlewild Gym 1/22/2022Sat11:30 AM12:30 PM
22360032:U10B1:IPC Abart AT CUMC Groves Independent Presbyterian Church / IPC Court # 2 1/22/2022Sat11:30 AM12:30 PM
22270047:U8B1W:STLUMC Reeves AT CUMC Cousar St Luke's UMC / St. Luke's Gym 1/22/2022Sat11:30 AM12:30 PM
22270043:U8B1W:2PC Stockburger AT CUMC Johnston Second Presbyterian Church / 2PC East Court 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22490011:U18G:2PC Gore AT 2PC Hearon Second Presbyterian Church / 2PC South Court 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22540041:U18B:2PC Renovich AT Grace Evan Scholes Second Presbyterian Church / 2PC West Court 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22410047:U10G2:Idlewild House AT Advent Walston Advent Presbyterian / Advent Presbyterian Gym 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22540043:U18B:2PC Boone AT BUMC Cloud Bartlett United Methodist / Bartlett UMC 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22520057:U12B:HOPE Navy AT BCS 5B Hairston Bria / Briarcrest Middle School #1 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22360036:U10B1:CUMC Goode AT SDS Tansey Christ Methodist / Christ Methodist # 1 (Beaty) 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22270044:U8B1W:GSL Pretzer AT CUMC Dorman Christ Methodist / Christ Methodist # 2 (Rogers) 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22310029:U8B2E:MHEA-Guess AT First Assembly Robertson Christ The King / Christ The King 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22520052:U12B:HOPE Black AT Harding Nelson Harding Academy / Harding Academy Sisson Gym 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22270041:U8B1W:2PC Sullivan AT CHC Burt Holy Communion / Holy Communion Court 1 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22450044:U14B:OLPH-Jordan AT HOPE Gold Hope Presbyterian Church / Hope Court # 1 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22380029:U10B2:OLPH-Egan AT First Assembly Butler OLPH / OLPH Gym 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22320023:U8GD1:CUMC Vaughan AT SAA Valdez St D / St Dominics Davis Gym Court # 1 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22360031:U10B1:CUMC Parish AT SDS Jayroe St D / St Dominics Davis Gym Court # 2 1/22/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22330044:GUMC Gwatney vs CHC Williams Germantown UMC / Germantown UMC 1/22/2022Sat12:30 PM1:30 PM
22360033:U10B1:CUMC Cox AT GSL Williams 1 Grace St Luke's / Grace St Luke's Gym 1/22/2022Sat12:30 PM1:30 PM
22530036:U16B:CHC McNeill AT Grace Evan Myatt Holy Communion / Holy Communion Court 2 1/22/2022Sat12:30 PM1:30 PM
22520055:U12B:Promise Academy AT Grace Evan Ellis St Luke's UMC / St. Luke's Gym 1/22/2022Sat12:30 PM1:30 PM
22540048:U18B:2PC Stockburger AT Grace Evan Pera Second Presbyterian Church / 2PC East Court 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22540042:U18B:2PC Morrow AT Harding FCA Second Presbyterian Church / 2PC South Court 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22520058:U12B:2PC Mitchell AT Advent Carrick Second Presbyterian Church / 2PC West Court 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22380028:U10B2:Advent Van Gundy AT LausanneNavy - Hilson Advent Presbyterian / Advent Presbyterian Gym 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22520059:U12B:Idlewild Benton AT CUMC Schelp Christ Methodist / Christ Methodist # 1 (Beaty) 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22330031:U8GD2:CUMC Curry AT CHC Biedenharn Holy Communion / Holy Communion Court 1 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22530033:U16B:Advent Morris AT HOPE Glisson Hope Presbyterian Church / Hope Court # 1 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22510028:U12G:Idlewild Lurry AT Advent Hair Idlewild / Idlewild Gym 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22510025:U12G:OLPH-McFadden AT ELLENDALE Maroon OLPH / OLPH Gym 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22530031:U16B:Believe Badgers AT IPC Sublette Ridgeway Baptist / Ridgeway Baptist #1 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22300028:U8B1E:SDS Sneed AT Woodland Warriors Ware St D / St Dominics Davis Gym Court # 1 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22400030:U10G1:CHC Do AT SAA Gould St D / St Dominics Davis Gym Court # 2 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22290030:U8B2W:Harding Gentry AT Woodland Warriors Cummins Woodland Presbyterian / Woodland Prebyterian Gym 1/22/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22510026:U12G:Advent Young AT CHC Coplin Holy Communion / Holy Communion Court 2 1/22/2022Sat1:30 PM2:30 PM
22530034:U16B:STLUMC Wofford AT 2nd Baptist Hay St Luke's UMC / St. Luke's Gym 1/22/2022Sat1:30 PM2:30 PM
22540044:U18B:2PC Young AT PVS Bell Second Presbyterian Church / 2PC South Court 1/22/2022Sat2:00 PM3:00 PM
22510029:U12G:HOPE Jones AT Advent Parry Advent Presbyterian / Advent Presbyterian Gym 1/22/2022Sat2:00 PM3:00 PM
22510027:U12G:BCS 5G Whitley AT CHC Martin Holy Communion / Holy Communion Court 1 1/22/2022Sat2:00 PM3:00 PM
22540047:U18B:2PC Nease AT HOPE McCormick Hope Presbyterian Church / Hope Court # 1 1/22/2022Sat2:00 PM3:00 PM
22520060:U12B:Idlewild Pruett AT Team Memphis G-Stars Idlewild / Idlewild Gym 1/22/2022Sat2:00 PM3:00 PM
22530032:U16B:RBC Tigers Wade AT OLPH-Cooper OLPH / OLPH Gym 1/22/2022Sat2:00 PM3:00 PM
22530035:U16B:CTK-Gilchrist AT IPC Cagle Ridgeway Baptist / Ridgeway Baptist #1 1/22/2022Sat2:00 PM3:00 PM
22370030:U10B1:BCS 4B Sutton AT Woodland Warriors Cummins Woodland Presbyterian / Woodland Prebyterian Gym 1/22/2022Sat2:00 PM3:00 PM
22450045:U14B:POI Dane AT HOPE Columbia Hope Presbyterian Church / Hope Court # 1 1/22/2022Sat3:00 PM4:00 PM
22540046:U18B:OLPH-Rodriguez AT 2nd Baptist Mallory OLPH / OLPH Gym 1/22/2022Sat3:00 PM4:00 PM
22540045:U18B:RBC Tigers Chapman AT Harding FCA1 Ridgeway Baptist / Ridgeway Baptist #1 1/22/2022Sat3:00 PM4:00 PM
22330036:U8GD2:HOPE Shingles AT Woodland Warriors Lunsford Woodland Presbyterian / Woodland Prebyterian Gym 1/22/2022Sat3:00 PM4:00 PM
22400027:U10G1:CHC Browndyke AT Woodland Warriors Miller Woodland Presbyterian / Woodland Prebyterian Gym 1/22/2022Sat4:00 PM5:00 PM