Skip Navigation LinksSportsPilot FM > Public > Public CalendarLogin
Facility:
Resource:

previous daynext daytoday

Select date
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<January 2022><<
January 2022
SMTWTFS
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Saturday, January 22, 2022

2PC East Court
2PC South Court
2PC West Court
Advent Presbyterian Gym
Bartlett UMC
Briarcrest Middle School #1
Christ Methodist # 1 (Beaty)
Christ Methodist # 2 (Rogers)
Christ The King
Germantown UMC
Grace St Luke's Gym
Harding Academy Sisson Gym
Holy Communion Court 1
Holy Communion Court 2
Hope Court # 1
Idlewild Gym
IPC Court # 1
IPC Court # 2
OLPH Gym
Ridgeway Baptist #1
St Dominics Davis Gym Court # 1
St Dominics Davis Gym Court # 2
St. Luke's Gym
Woodland Prebyterian Gym
all day
8AM
 
9AM
 
10AM
 
11AM
 
12PM
 
1PM
 
2PM
 
3PM
 
4PM
 
                        
                        
U10G1:2PC Randolph AT CUMC Hillis
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC East Court
delete
U8B2W:2PC Shea AT 2PC Joyce
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC South Court
delete
U14B:CTCA Spartans AT HLCC Saints
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC West Court
delete
  
U10G2:Harding Cloer AT BCS 3/4G Curry
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Briarcrest Christian School: Briarcrest Middle School #1
delete
U10G2:Leawood East Oglesby AT CUMC Crawford
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Christ Methodist: Christ Methodist # 1 (Beaty)
delete
U8B1W:2PC Robbins AT CUMC Gabb
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Christ Methodist: Christ Methodist # 2 (Rogers)
delete
U8B2W:2PC Woodruff AT CTK-Knox
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Christ The King: Christ The King
delete
U8B2E:GUMC Sobczak AT LausanneBlue - Howard
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Germantown UMC: Germantown UMC
delete
    
U8B2E:OLPH-Wade AT HOPE Black
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Hope Presbyterian Church: Hope Court # 1
delete
 
U10B1:2PC Jones AT IPC Thompson
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: Independent Presbyterian Church: IPC Court # 1
delete
 
U8B2E:Bodine U8 Boys AT LausanneWhite - Neel
Start: 9:00 AM End:10:00 AM
Location: OLPH: OLPH Gym
delete
     
          
U8B1W:GSL Federico AT CUMC Smith
Start: 9:30 AM End:10:30 AM
Location: Grace St Luke's: Grace St Luke's Gym
delete
  
U10G2:LausanneGold - Choate AT CHC Lawhead
Start: 9:30 AM End:10:30 AM
Location: Holy Communion: Holy Communion Court 2
delete
   
U8B2W:IPC Clayton AT CHC Kirkland
Start: 9:30 AM End:10:30 AM
Location: Independent Presbyterian Church: IPC Court # 2
delete
      
U8B1W:GSL Gardner AT 2PC Moore
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC East Court
delete
U10B1:GSL Williams 2 AT 2PC Roberson
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC South Court
delete
U14B:2PC Thomas AT Advent Finley
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC West Court
delete
 
U14B:PVS Arafat AT Grace Evan Ellis
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Bartlett United Methodist: Bartlett UMC
delete
U10B2:LausanneGold - Stalnaker AT BCS 3B Ferguson
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Briarcrest Christian School: Briarcrest Middle School #1
delete
U10G2:OLPH-Niederer AT CUMC Williams
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Christ Methodist: Christ Methodist # 1 (Beaty)
delete
U8GD2:2PC Wynne AT CUMC Elliott
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Christ Methodist: Christ Methodist # 2 (Rogers)
delete
U8GD2:CTK-Brasher AT LausanneBlue - Zaki
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Christ The King: Christ The King
delete
U10B2:HOPE Black AT GUMC Boggan
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Germantown UMC: Germantown UMC
delete
 
U8B1E:Harding Powers AT GUMC Underwood
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Harding Academy: Harding Academy Sisson Gym
delete
  
U10B2:OLPH-Bird AT HOPE Columbia
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Hope Presbyterian Church: Hope Court # 1
delete
 
U10G2:2PC Clanton AT IPC Pinkston
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: Independent Presbyterian Church: IPC Court # 1
delete
 
U10B1:OLPH-Kremser 2 AT HOPE Gold
Start: 10:00 AM End:11:00 AM
Location: OLPH: OLPH Gym
delete
     
          
U8GD1:2PC Ensor AT GSL McAdams
Start: 10:30 AM End:11:30 AM
Location: Grace St Luke's: Grace St Luke's Gym
delete
  
U12B:CHC Fuerst AT Bodine U12 Boys
Start: 10:30 AM End:11:30 AM
Location: Holy Communion: Holy Communion Court 2
delete
 
U10B2:IPC Grosshans/Cassat AT Idlewild Winkler
Start: 10:30 AM End:11:30 AM
Location: Idlewild: Idlewild Gym
delete
 
U8B2E:HOPE Navy AT Advent Howard
Start: 10:30 AM End:11:30 AM
Location: Independent Presbyterian Church: IPC Court # 2
delete
      
U8GD2:2PC Moore AT MHEA-Smith
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC East Court
delete
U10B2:2PC Denton AT 2PC Carlisle
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC South Court
delete
U18G:Harding FCA AT 2PC Forrest
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC West Court
delete
 
U14B:HOPE Black AT Grace Evan Norman
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Bartlett United Methodist: Bartlett UMC
delete
U10G2:HOPE Booker AT BCS 3/4G Erklouts
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Briarcrest Christian School: Briarcrest Middle School #1
delete
U10G2:Harding Butler AT CUMC Copeland
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Christ Methodist: Christ Methodist # 1 (Beaty)
delete
U8B1W:2PC Mitchell AT CUMC Mayer
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Christ Methodist: Christ Methodist # 2 (Rogers)
delete
U10B2:CTK-Rogalski AT Woodland Warriors Chatham
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Christ The King: Christ The King
delete
U8GD2:Harding Redd AT GUMC Gwatney
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Germantown UMC: Germantown UMC
delete
 
U10B2:Woodland Warriors Whitaker AT Harding Miller
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Harding Academy: Harding Academy Sisson Gym
delete
U10B2:Idlewild Ashby AT CHC Reynolds
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Holy Communion: Holy Communion Court 1
delete
 
U8B1E:HOPE Gold AT IPC Vescovo
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Hope Presbyterian Church: Hope Court # 1
delete
 
U12B:2PC Wright AT IPC Brigham
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: Independent Presbyterian Church: IPC Court # 1
delete
 
U8GD1:OLPH-Kremser 1 AT 2PC Frazee
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: OLPH: OLPH Gym
delete
 
U8B1E:OLPH-Childs AT SDS Daush
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: St Dominic's/St Agnes: St Dominics Davis Gym Court # 1
delete
U8GD1:2PC Moody AT SAA Scully
Start: 11:00 AM End:12:00 PM
Location: St Dominic's/St Agnes: St Dominics Davis Gym Court # 2
delete
  
          
U10G1:GSL Vergos AT CHC Chapman
Start: 11:30 AM End:12:30 PM
Location: Grace St Luke's: Grace St Luke's Gym
delete
  
U14G:CHC Mesler AT Believe Badgers
Start: 11:30 AM End:12:30 PM
Location: Holy Communion: Holy Communion Court 2
delete
 
U8B2W:Idlewild Willard AT CHC Coplin
Start: 11:30 AM End:12:30 PM
Location: Idlewild: Idlewild Gym
delete
 
U10B1:IPC Abart AT CUMC Groves
Start: 11:30 AM End:12:30 PM
Location: Independent Presbyterian Church: IPC Court # 2
delete
    
U8B1W:STLUMC Reeves AT CUMC Cousar
Start: 11:30 AM End:12:30 PM
Location: St Luke's UMC: St. Luke's Gym
delete
 
U8B1W:2PC Stockburger AT CUMC Johnston
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC East Court
delete
U18G:2PC Gore AT 2PC Hearon
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC South Court
delete
U18B:2PC Renovich AT Grace Evan Scholes
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC West Court
delete
U10G2:Idlewild House AT Advent Walston
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Advent Presbyterian: Advent Presbyterian Gym
delete
U18B:2PC Boone AT BUMC Cloud
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Bartlett United Methodist: Bartlett UMC
delete
U12B:HOPE Navy AT BCS 5B Hairston
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Briarcrest Christian School: Briarcrest Middle School #1
delete
U10B1:CUMC Goode AT SDS Tansey
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Christ Methodist: Christ Methodist # 1 (Beaty)
delete
U8B1W:GSL Pretzer AT CUMC Dorman
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Christ Methodist: Christ Methodist # 2 (Rogers)
delete
U8B2E:MHEA-Guess AT First Assembly Robertson
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Christ The King: Christ The King
delete
  
U12B:HOPE Black AT Harding Nelson
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Harding Academy: Harding Academy Sisson Gym
delete
U8B1W:2PC Sullivan AT CHC Burt
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Holy Communion: Holy Communion Court 1
delete
 
U14B:OLPH-Jordan AT HOPE Gold
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: Hope Presbyterian Church: Hope Court # 1
delete
   
U10B2:OLPH-Egan AT First Assembly Butler
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: OLPH: OLPH Gym
delete
 
U8GD1:CUMC Vaughan AT SAA Valdez
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: St Dominic's/St Agnes: St Dominics Davis Gym Court # 1
delete
U10B1:CUMC Parish AT SDS Jayroe
Start: 12:00 PM End:1:00 PM
Location: St Dominic's/St Agnes: St Dominics Davis Gym Court # 2
delete
  
         
GUMC Gwatney vs CHC Williams
Start: 12:30 PM End:1:30 PM
Location: Germantown UMC: Germantown UMC
delete
U10B1:CUMC Cox AT GSL Williams 1
Start: 12:30 PM End:1:30 PM
Location: Grace St Luke's: Grace St Luke's Gym
delete
  
U16B:CHC McNeill AT Grace Evan Myatt
Start: 12:30 PM End:1:30 PM
Location: Holy Communion: Holy Communion Court 2
delete
        
U12B:Promise Academy AT Grace Evan Ellis
Start: 12:30 PM End:1:30 PM
Location: St Luke's UMC: St. Luke's Gym
delete
 
U18B:2PC Stockburger AT Grace Evan Pera
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC East Court
delete
U18B:2PC Morrow AT Harding FCA
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC South Court
delete
U12B:2PC Mitchell AT Advent Carrick
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC West Court
delete
U10B2:Advent Van Gundy AT LausanneNavy - Hilson
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Advent Presbyterian: Advent Presbyterian Gym
delete
  
U12B:Idlewild Benton AT CUMC Schelp
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Christ Methodist: Christ Methodist # 1 (Beaty)
delete
     
U8GD2:CUMC Curry AT CHC Biedenharn
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Holy Communion: Holy Communion Court 1
delete
 
U16B:Advent Morris AT HOPE Glisson
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Hope Presbyterian Church: Hope Court # 1
delete
U12G:Idlewild Lurry AT Advent Hair
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Idlewild: Idlewild Gym
delete
  
U12G:OLPH-McFadden AT ELLENDALE Maroon
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: OLPH: OLPH Gym
delete
U16B:Believe Badgers AT IPC Sublette
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Ridgeway Baptist: Ridgeway Baptist #1
delete
U8B1E:SDS Sneed AT Woodland Warriors Ware
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: St Dominic's/St Agnes: St Dominics Davis Gym Court # 1
delete
U10G1:CHC Do AT SAA Gould
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: St Dominic's/St Agnes: St Dominics Davis Gym Court # 2
delete
 
U8B2W:Harding Gentry AT Woodland Warriors Cummins
Start: 1:00 PM End:2:00 PM
Location: Woodland Presbyterian: Woodland Prebyterian Gym
delete
             
U12G:Advent Young AT CHC Coplin
Start: 1:30 PM End:2:30 PM
Location: Holy Communion: Holy Communion Court 2
delete
        
U16B:STLUMC Wofford AT 2nd Baptist Hay
Start: 1:30 PM End:2:30 PM
Location: St Luke's UMC: St. Luke's Gym
delete
 
 
U18B:2PC Young AT PVS Bell
Start: 2:00 PM End:3:00 PM
Location: Second Presbyterian Church: 2PC South Court
delete
 
U12G:HOPE Jones AT Advent Parry
Start: 2:00 PM End:3:00 PM
Location: Advent Presbyterian: Advent Presbyterian Gym
delete
        
U12G:BCS 5G Whitley AT CHC Martin
Start: 2:00 PM End:3:00 PM
Location: Holy Communion: Holy Communion Court 1
delete
 
U18B:2PC Nease AT HOPE McCormick
Start: 2:00 PM End:3:00 PM
Location: Hope Presbyterian Church: Hope Court # 1
delete
U12B:Idlewild Pruett AT Team Memphis G-Stars
Start: 2:00 PM End:3:00 PM
Location: Idlewild: Idlewild Gym
delete
  
U16B:RBC Tigers Wade AT OLPH-Cooper
Start: 2:00 PM End:3:00 PM
Location: OLPH: OLPH Gym
delete
U16B:CTK-Gilchrist AT IPC Cagle
Start: 2:00 PM End:3:00 PM
Location: Ridgeway Baptist: Ridgeway Baptist #1
delete
   
U10B1:BCS 4B Sutton AT Woodland Warriors Cummins
Start: 2:00 PM End:3:00 PM
Location: Woodland Presbyterian: Woodland Prebyterian Gym
delete
                        
              
U14B:POI Dane AT HOPE Columbia
Start: 3:00 PM End:4:00 PM
Location: Hope Presbyterian Church: Hope Court # 1
delete
   
U18B:OLPH-Rodriguez AT 2nd Baptist Mallory
Start: 3:00 PM End:4:00 PM
Location: OLPH: OLPH Gym
delete
U18B:RBC Tigers Chapman AT Harding FCA1
Start: 3:00 PM End:4:00 PM
Location: Ridgeway Baptist: Ridgeway Baptist #1
delete
   
U8GD2:HOPE Shingles AT Woodland Warriors Lunsford
Start: 3:00 PM End:4:00 PM
Location: Woodland Presbyterian: Woodland Prebyterian Gym
delete
                        
                       
U10G1:CHC Browndyke AT Woodland Warriors Miller
Start: 4:00 PM End:5:00 PM
Location: Woodland Presbyterian: Woodland Prebyterian Gym
delete