Skip Navigation LinksEvents Today Login
Sport: Facility:
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
EventLocationDateDayStartEndOfficials
22830005:U10G:Woodland Warriors - Shikhule AT Faith Rains Woodland Presbyterian / Woodland # 1 9/26/2022Mon6:00 PM7:00 PM
22830032:U10G:2PC Cross AT CHC Waugh Holy Communion / Holy Communion Blue Field 9/27/2022Tue5:45 PM6:45 PM
22730013:U8B2:Woodland Warriors - Cummins AT 2PC Omell Seco / Second Pres Flag Field # 1 Goodlett and Central 9/29/2022Thu4:30 PM5:30 PM
22680009:U8B1:Margolin Nokes AT 2PC J. Davis Marg / Margolin Hebrew Academy Field 9/29/2022Thu5:30 PM6:30 PM
22880011:U8BD2:MJCC U8 Boys AT Hope Evans Memphis Jewish Community Center / MJCC Field 5 U8 9/29/2022Thu6:00 PM7:00 PM
22710011:U10B2:MJCC U10 boys AT Woodland Warriors - Whitaker Memphis Jewish Community Center / MJCC Flag Field 9/29/2022Thu6:00 PM7:00 PM
22740015:U13B:OLPH AT Margolin Nokes Marg / Margolin Hebrew Academy Field 9/29/2022Thu6:30 PM7:30 PM
22870014:U10B:CHC Praytor AT MJCC U10 Boys Memphis Jewish Community Center / MJCC Field 9 U10 9/29/2022Thu7:00 PM8:00 PM
22780011:U8BD1:GSL King AT CUMC Abraham Christ Methodist / Christ Methodist # 1 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22760013:U6CD1:CTK-Kuefner AT CHC Holt Christ The King / Christ The King 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22750010:U5C:CTK-Kuefner AT GSL Johnson Grace St. Luke's - Fields / Grace St Luke's # 1 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22760014:U6CD1:2PC Reyes AT GSL Sells Grace St. Luke's - Fields / Grace St Luke's # 2 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22880020:U8BD2:SDS Gould AT CHC Coward Holy Communion / Holy Communion White Field 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22890016:U13B:Hope Foti AT IPC Bayne Hope Presbyterian Church / Hope Blue Field U10-U13 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22770025:U6CD2:GUMC AT SAA-SDS Hamilton Hope Presbyterian Church / Hope Red Field U8 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22730015:U8B2:Hope ljams AT 2PC Riley Seco / Second Pres Flag Field # 1 Goodlett and Central 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22880024:U8BD2:2PC Wilson AT Kroc General Nieto Seco / Second Pres Soccer Field # 2 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22770024:U6CD2:2PC Flaherty AT IPC Badgett Seco / Second Pres Soccer Field # 3 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22750011:U5C:GSL Riederer AT Woodland Warriors - Bell Woodland Presbyterian / Woodland # 2 10/1/2022Sat9:00 AM10:00 AM
22870023:U10B:2PC Sullivan AT Woodland Warriors - Reinke Woodland Presbyterian / Woodland # 1 10/1/2022Sat9:30 AM10:30 AM
22800016:U8GD1:GSL Dycus AT CUMC Lewis Christ Methodist / Christ Methodist # 1 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22880023:U8BD2:2PC Ellsworth AT CTK-Hancock Christ The King / Christ The King 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22830026:U10G:Faith Rains AT CTK-Cutter Faith Baptist / Faith Baptist # 6 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22710016:U10B2:First Assembly Robertson AT 2PC Moore First Assembly Church / First Assembly Flag Field 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22810016:U8GD2:IPC Erdedi AT SAA Smith Grace St. Luke's - Fields / Grace St Luke's # 1 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22760015:U6CD1:MIFC Challenge AT GSL Graham Grace St. Luke's - Fields / Grace St Luke's # 2 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22830025:U10G:2PC Keller AT CHC Scott Holy Communion / Holy Communion Blue Field 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22770022:U6CD2:2PC Munn AT CHC Williams Holy Communion / Holy Communion White Field 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22890013:U13B:Idlewild Pruett AT Kroc Fury Bowles Hope Presbyterian Church / Hope Blue Field U10-U13 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22730016:U8B2:LausanneGold-Lacy AT 2PC Wohrman Hope Presbyterian Church / Hope Green Field Flag 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22680012:U8B1:2PC G. Davis AT 2PC J. Davis Seco / Second Pres Flag Field # 1 Goodlett and Central 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22880019:U8BD2:2PC Presson AT IPC Dallas Seco / Second Pres Soccer Field # 3 10/1/2022Sat10:00 AM11:00 AM
22830029:U10G:Idlewild Campbell AT Woodland Warriors - Shikhule Woodland Presbyterian / Woodland # 1 10/1/2022Sat10:30 AM11:30 AM
22830027:U10G:SAA Berger AT CUMC Winters Christ Methodist / Christ Methodist # 1 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22870024:U10B:Faith Bray AT Kroc Titans Johnson Faith Baptist / Faith Baptist # 6 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22710015:U10B2:CTK-Summers AT Woodland Warriors - Whitaker First Assembly Church / First Assembly Flag Field 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22830030:U10G:IPC Zeeman AT GSL Fundo Grace St. Luke's - Fields / Grace St Luke's # 1 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22870020:U10B:MIFC Challenge AT CHC Praytor Holy Communion / Holy Communion Blue Field 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22760016:U6CD1:FEC Blue Hawks AT CHC Lammers Holy Communion / Holy Communion White Field 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22890014:U13B:Idlewild Leslie AT Idlewild Pierce Hope Presbyterian Church / Hope Blue Field U10-U13 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22740014:U13B:First Assembly Scoggins AT Hope Miller Hope Presbyterian Church / Hope Green Field Flag 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22880022:U8BD2:Hope Evans AT Idlewild Kearney Hope Presbyterian Church / Hope Red Field U8 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22800015:U8GD1:2PC Covington AT CUMC Martin Seco / Second Pres Soccer Field # 2 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22810017:U8GD2:Idlewild Figarsky AT 2PC Turner Seco / Second Pres Soccer Field # 3 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22870022:U10B:Idlewild Kohr AT Manantial De Vida-Erazo Seco / Second Pres Soccer Field # 4 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22780010:U8BD1:GSL Phillips AT Woodland Warriors - Futhey Woodland Presbyterian / Woodland # 2 10/1/2022Sat11:00 AM12:00 PM
22860008:U13G:Idlewild Hulett AT Idlewild Bartlett-Prescott Woodland Presbyterian / Woodland # 1 10/1/2022Sat11:30 AM12:30 PM
22830028:U10G:SAA Scully AT CUMC Bunker Christ Methodist / Christ Methodist # 1 10/1/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22830031:U10G:2PC Latta AT GSL Shipley Grace St. Luke's - Fields / Grace St Luke's # 1 10/1/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22860007:U13G:CHC Do AT CUMC Holy Communion / Holy Communion Blue Field 10/1/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22770023:U6CD2:2PC Rogers AT 2PC Ellsworth Seco / Second Pres Soccer Field # 3 10/1/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22890015:U13B:MIFC Challenge AT 2PC Kelly Seco / Second Pres Soccer Field # 4 10/1/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22810018:U8GD2:Woodland Warriors - Haynes AT SAA Wyatt Woodland Presbyterian / Woodland # 2 10/1/2022Sat12:00 PM1:00 PM
22700017:U10B1:CUMC Mayer AT First Evan Spartans-Riggs Christ Methodist / Christ Methodist # 2 10/1/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22870021:U10B:GSL Kobeane AT Idlewild Goudsouzian Grace St. Luke's - Fields / Grace St Luke's # 1 10/1/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22810020:U8GD2:Grace Evan Flanigan AT 2PC Randall Seco / Second Pres Soccer Field # 2 10/1/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22800014:U8GD1:2PC Molica AT Woodland Warriors - Martin Woodland Presbyterian / Woodland # 2 10/1/2022Sat1:00 PM2:00 PM
22700019:U10B1:2PC Conley AT CUMC Goodwin Christ Methodist / Christ Methodist # 2 10/1/2022Sat2:00 PM3:00 PM
22700016:U10B1:CUMC Maness AT GSL Fisher 2 Christ Methodist / Christ Methodist # 2 10/1/2022Sat3:00 PM4:00 PM